Realizace na klíč

Od samého založení naší společnosti v roce 2005 jsme projekční činnost spojovali s realizacemi a stavební činností. K tomuto (pro projekční kanceláře) netradičnímu propojení jsme se rozhodli ze dvou zásadních důvodů.

Kvalita a řemeslo
Každým dalším rokem jsme se na českém trhu setkávali s větším úpadkem řemesel a stavebních profesí, které jsme potkávali na našich stavbách. Následné kompromisy při realizacích tak poškozovaly naše reference a dobré jméno naší společnosti. V případě, že realizaci našeho projektu zajišťujeme vlastními silami, nejsme do žádných estetických kompromisů nuceni a našim klientům můžeme nabídnout realizaci ve vysoké kvalitě s maximálním dodržením projektu.

Náročnost a důslednost
Druhým důvodem byla častá obava nových klientů při zadávání jejich prvního projektu v naší kanceláři. Ať už po nějaké špatné zkušenosti , nebo jen z nevědomosti, ptali se nás často naši noví zákazníci, zda se nemohou při realizaci dostat do slepé uličky, kdy naše návrhy nebude umět nikdo zrealizovat (podle tradičního hesla českých zedníků „papír snese všechno“). Vzhledem k našim mnohaletým zkušenostem z realizací můžeme naše klienty ujistit, že toto riziko u nás nehrozí.

I když v naší společnosti striktně oddělujeme fázi projektovou od fáze realizační (po dokončení projektu samozřejmě není následná realizace žádnou povinností), můžeme našim klientům realizaci na klíč nabídnout jako bonus, službu navíc, v rámci našich kompletních služeb. Pokud mají naši klienti zájem pokračovat ve spolupráci i po dokončení projektu, rádi s nimi projdeme celý proces realizace a poskytneme jim maximální podporu. Ať už nám svěří kompletní realizaci na klíč, nebo se staneme jen jedním ze subdodavatelů (například u náročných, či atypických stavebních a interiérových prvků), vždy odvedeme precizní práci za pevnou cenu ve stanoveném termínu.