Služby

Služby

SOUBORY STAVEB, KOMERČNÍ OBJEKTY, STAVBY PRO ADMINISTRATIVU, ADAPTACE A REKONSTRUKCE

Architektonická kancelář REproject se zabývá prováděním komplexních architektonických a technických projektů i na stavbách většího rozsahu. Projekty větších objektů a souborů staveb zpracováváme především ve stupni Architektonická studie, vč. 3D vizualizací a animací. Dále zajišťujeme projektovou dokumentaci k územnímu a stavebnímu řízení. Pro projekty menších staveb (především pro komerční využití) zpracováváme kompletní dokumentaci, včetně prováděcích projektů a projektů skutečného provedení stavby.

PROJEKTY INDIVIDUÁLNÍCH RODINNÝCH DOMŮ, DOSTAVBY A PŘESTAVBY OBJEKTŮ PRO BYDLENÍ, NÁVRHY ZAHRADNÍCH ÚPRAV

Projekty rodinných domů jsou hlavní součástí tvorby ateliéru REproject. Kromě individuálních návrhů nabízíme klientům také alternativu k „tradičním“ typovým projektům charakteristickým pro dnešní příměstské satelity ve formě vlastního online katalogu typových domů. Filosofií atelieru je vytvářet svébytnou architekturu respektující především potřeby a představy investora, s důrazem na funkčnost a ekonomiku provozu navrhovaných staveb. Zajišťujeme všechny stupně projektové dokumentace, od architektonické studie, projektu k územnímu či stavebnímu řízení až po prováděcí projekt. Klientům dále nabízíme spolupráci při výběru dodavatele, či autorský dozor.

 

NÁVRHY A REALIZACE KOMERČNÍCH INTERIÉRŮ, FIREMNÍ A KANCELÁŘSKÉ PROSTORY, GASTROZAŘÍZENÍ, PROVOZOVNY SLUŽEB

Návrhy komerčních interiérů zahrnují především širokou oblast interiérů pro gastrozařízení (restaurace, kavárny, bary, sítě rychlého stravování, foodcornery apod.), provozovny služeb a ostatní obchodní prostory. Významnou část zpracovávaných interiérů tvoří kancelářské prostory, zastoupení firem a institucí apod. Zpracováváme nejen architektonické studie, ale i projekty prováděcí, až po výrobní dokumentaci atypických prvků. Díky spolupráci našich designérů a architektů jsme schopni kompletně navrhnout a zrealizovat celý interiér na klíč, včetně všech stavebních i nábytkových prvků.

NÁVRHY A REALIZACE BYTOVÝCH INTERIÉRŮ, DESIGN ATYPICKÉHO NÁBYTKU, REALIZACE NA KLÍČ

Specifikem bytových interiérů je individuální přístup ke každému projektu. Klientovi navrhujeme interiér vždy na míru, podle jeho individuálních potřeb. Snažíme se poskytovat max. servis bez ohledu na velikost projektu. Součástí naší produkce je také design, vývoj a výroba interiérových prvků, od bytových doplňků a dekorací, přes atypická svítidla, až po nábytkové sestavy a solitéry. Díky spolupráci našich designérů a architektů jsme schopni zrealizovat celý interiér na klíč, včetně všech atypických stavebních i nábytkových prvků.

 

Od projektu po realizaci

Nabízíme kompletní servis v oblasti architektury a stavebnictví. U nás se vám nestane, ze dostanete nekvalitní, nebo složitý projekt, který neumí nikdo zrealizovat. Vše co pro vás navrhneme, umíme i zrealizovat!